سه‌شنبه 25 دی‌ماه سال 1386 ساعت 08:52 ق.ظ

 

عمر ابن ابن لادن آل سعود با توجه به نداشتن آمار همسران، یک آگهی در روزنامه ها داده که هرکسی همسر او به شمار می رود به دادگاه مربوطه مراجعه کند و شخصا طلاق خود را اخذ نماید. در این آگهی آمده است برای جلوگیری از ازدحام، همسران سیاه پوست روزهای زوج و همسران روشن پوست روزهای فرد و دورگه ها روزهای جمعه مراجعه کنند...مشاور محیط زیست شهردار تهران هم اعلام کرده: تنفس در هوای تهران معادل کشیدن 5 نخ سیگار است بنابراین نظر اگر سیگاریان محترم به جای استعمال دخانیات روزانه 4 دقیقه ضمن پیاده روی، تنفس عمیق بکشند سالیانه 180 هزار تومان به اقتصاد ورشکسته خانواده کمک خواهند کرد و به زودی صندوق...  1- این بوش سفیه که زمان زیادی به کم شدن شرش از سر مردم دنیا باقی نمانده این روزها خیلی خبرساز است. از جمله در سفر به فلسطین اشغالی در حال تمجید از اولمرت بوده که کاغذی از جانب رایس به او می رسد که غلط زیادی بس است. بوش هم نه گذاشته نه ورداشته، کاغذ را درسته برای حضار خوانده و مجلس را از خنده حضار و بلاهت خود آکنده کرده... اولمرت هم در جواب این صفای باطن! گفته: ناز شصتت جرجی! از سوی دیگر خبر رسید حاکمان پهناور عرب ( از ناحیه طول و عرض ) در بحرین و امارات، بوش را با جوایز میلیاردی خود نواختند تا حلقه سفهای عالم( جمع خل و چل) کامل شود. در یکی از این کشورها به بوش یک شاهین وحشی داده اند تا اگر رایس زیادی دخالت کرد به شاهین بفرماید که ترتیب او را بدهد! جالب این جاست که مشکل عمده ما با شیوخ برجسته!( نوعی برجستگی مشهود در ظاهر) خلیج فارس با همین دوتا کشور بحرین و امارات است؛ گفتم بحرین و امارات یاد قدیم ها افتادم که این دو از شهرستانهای قدیمی خودمان ایران بودند...ای آب دهان( مودبانه تف) به این روزگار...
2. 21هزار نفر از صهیونیست ها برای فرار از بدشانسی اسم خود را تغییر دادند. به گزارش خبرگزاری ها این عده که با خرافات، پیوند کوالانسی دارند در حال تقسیم میتوز بودند که ناگهان اسم خود را عوض کرده و از تقسیم شدن خود جلوگیری نمودند! خبرها حاکیست خرافه و اباطیل، بدجوری دهان صهیونیست ها را دفرمه کرده( آره منظور همان عبارت مشهور است!!) و بعد از پناه بردن به دیوار ندبه و حفر تونل زیر مسجدالاقصی و بلند کردن موهای خود تا روی زمین و از آن جا با به سرگذاشتن کلاه های طویل برای دورکردن شیطان، تلاش های سنگینی را مرتکب شده اند؛ این آخرین اعتقاد راسخی است که به اعتقادات سترگ آنان اضافه شده.
3- پسر بن لادن، تروریست معروف و دست پرورده امریکا و خورنده نمک و شکننده نمکدان یعنی کوبنده هواپیما به برج های دوقلوی امریکا، برای زندگی در انگلیس دچار مشکل شده است. وی که تعداد همسرانش را به درستی به خاطر ندارد(!) به خاطر همین چندهمسری ممنوع الورود بریتانیا شده . فعلا به وی گفته اند برای ورود می بایست یکی دوجین از همسرانش را طلاق دهد چرا که طبق قوانین آنجا داشتن بیش از یک همسر قانونی نیست. گزارش ها حاکیست عمر ابن ابن لادن آل سعود هم با توجه به نداشتن آمار همسران، یک آگهی در روزنامه ها داده که هرکسی همسر او به شمار می رود به دادگاه مربوطه مراجعه کند و شخصا  طلاق خود را اخذ نماید. در این آگهی آمده است برای جلوگیری از ازدحام، همسران سیاه پوست روزهای زوج و همسران روشن پوست روزهای فرد و دورگه ها روزهای جمعه مراجعه کنند. این طرح از سوی پلیس سعودی با استقبال مواجه شده و در روند ترافیک در این سرزمین تحولی شگرف پدید آورده است.
4. مشاور محیط زیست شهردار تهران اعلام کرده: تنفس در هوای تهران معادل کشیدن 5 نخ سیگار است. کارشناسان می گویند با این حساب اگر سیگاریان محترم به جای استعمال دخانیات روزانه 4 دقیقه ضمن پیاده روی، تنفس عمیق بکشند سالیانه 180 هزار تومان به اقتصاد ورشکسته خانواده کمک خواهند کرد. کارشناسان اضافه می کنند اگر این مقدار تنفس عمیق، به روزانه یک ساعت برسد ضمن این که شخص سیگاری توپ توپ(!) خواهد شد خانواده قدرت پس انداز هم خواهد داشت اما حیف که این ثروت هنگفت به ورثه خواهد رسید چراکه سر سال نشده شخص سیگاری ای وجود نخواهد داشت. رحم الله من یقرأ... البته گویا تمهیداتی در نظر گرفته شده تا صندوق قرض الحسنه سیگاری ها تاسیس شود و این صرفه جویی ها به خرج و مخارج مرده های سیگاری کمک کند!
5. تولد یک جریان چهارمی در میان مدعیان اصلاحات رویت شده است! به گزارش خبرنگار ما قبلاً سه جریان که هر کدام مدعی راهبری اصلاحات بودند ظهور کرده بود که با اضافه شدن این جریان چهارم تعداد لیدرهای این جریان به چهار نفر، تعداد سرلیست ها به شانزده نفر، تعداد تئوریسین ها به 64 نفر و تعداد کاندیداهای مجلس هشتم به 256 نفر خواهد رسید. گفتنی است حوزه انتخابیه تهران به 30 نفر نماینده احتیاج دارد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo