پنج‌شنبه 28 شهریور‌ماه سال 1387 ساعت 06:22 ق.ظ


ارایه این بازی موهن موجب اعتراض شدید مسلمانان در اقصی نقاط جهان شده و واکنش‌های مختلفی نیز در میان کشورهای غربی به همراه داشته است.

ایسنا:‌ بازی رایانه‌ای موهن «کشتار مسلمانان» با توهین به ساحت پیامبر اسلام (ص) و جامعه مسلمانان، خشم جهان اسلام را برانگیخت.

مدیریت اطلاع‌رسانی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد: بازی «کشتار مسلمانان» که از نام آن مشخص است، مأموریت قتل عام مسلمانان را به کاربر می‌دهد. این بازی هم‌زمان با سالگرد واقعه 11 سپتامبر به طور گسترده و به صورت رایگان روی شبکه اینترنت قرار گرفته است.در این بازی یک سرباز آمریکایی با تجهیزات نظامی کامل توسط چتر در منطقه خاورمیانه فرود می‌آید و مأموریت دارد تا جایی که می‌تواند زنان و مردان مسلمان را قتل‌عام کند. سازندگان این بازی آن را «نسل‌کشی مذهبی مدرن» نامیدند.

شخصیت‌های این بازی که دارای ظاهری ابتدایی و از گرافیک قدیمی برخوردار است، در قالب بن‌لادن و زنان محجبه ترسیم شده است!

در جریان مراحل مختلف بازی، کاربر باید ابتدا اعراب را به قتل برساند و سپس به سراغ القاعده، بن لادن و مقدسات اسلامی برود.


ارایه این بازی موهن موجب اعتراض شدید مسلمانان در اقصی نقاط جهان شده و واکنش‌های مختلفی نیز در میان کشورهای غربی به همراه داشته است.


یادآوری می‌شود: پیش از این نیز کمپانی‌های تولیدکننده بازی در آمریکا که عمدتا متعلق به یهودیان صهیونیست است بازی‌های رایانه‌ای با موضوعات ضداسلامی به بهانه حمله به تروریسم تولید کرده‌اند

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo